Dragi prijatelji,

Dana 04.09.2023.godine, navršava se dvije godine od smrti predsjednika DNZ BiH – Krajiške stranke, Načelnika Velike Kladuše, Predsjedavajućeg Općinskog vijeća Velika Kladuša, našega prijatelja, saborca i druga Admila – Ade Mulalića.

Obavještavamo zainteresirane građane i javnost, da će, povodom dvogodišnjice smrti Admila – Ade Mulalića, u pomen i sjećanje na ovog velikog čovjeka, druga i prijatelja, članovi rukovodstva DNZ BiH – Krajiške stranke, njegovi prijatelji, drugovi i poštovaoci , dana 04.09.2023.godine (ponedeljak) u 12,00 sati, posjetiti njegov mezar kod džamije u Zborištu, kojom prilikom će položiti cvijeće i pred njegovu dušu proučiti Jasin i fatihu, te na drugi način odati počast i izraziti poštovanje prema njegovom liku i djelu.

Mi, saradnici, prijatelji, drugovi i poštovaoci, Admila – Ade Mulalića, ovom prigodom, izražavamo poštovanje i veliku zahvalnost za sve ono što je, u svome relativno kratkom životu, učinio za svoju Stranku DNZ BiH, svoju Općinu Veliku Kladušu i širu zajednicu, za svoje sugrađane, prijatelje i drugove. Molimo Svevišnjeg da mu podari ugodan kaburski život i da bude milostiv prema njemu na Sudnjem danu, a da njegovoj porodici podari sabura u sjećanju i pomenu na njegov lik i djelo.

Veliki i vječni rahmet plemenitoj duši Admila – Ade Mulalića.

Rifat Dolić, predsjednik DNZ BiH – Krajiške stranke